Høsttur til Arvika 18. – 19. november 2023

Den populære Arvikaturen er ikke glemt i 2023! Klubbens deltagelse på Oslo Motor Show gjorde riktignok at den måtte utsettes. Men klubben gjennomfører altså en ny samling med gode Lanciavenner fra både Norge og Sverige.

Vi overnatter som vanlig på Scandic Arvika, med fellesmiddag på lørdag. Et besøk på Fordonsmuseet står også på programmet. Der vil en ny spesialutstilling være klar til vårt besøk, og den blir tydeligvis amerikanskinspirert.

Arvika fordonsmuseum: Høstutstilling 2023 fra Arvika Yankee Car Club

Arvika fordonsmuseum: Høstutstilling 2023 fra Arvika Yankee Car Club

Tidspunkt

18. – 19. november 2023

Sted

Arvika, Sverige

Tur

Felles avreise fra Mortens kro på Gjelleråsen lørdag morgen, kl. 10.

Pris

1080 SEK (enkeltrom), 1300 SEK (dobbeltrom). Middag kommer i tillegg. Bestilling/betaling gjøres til hotellet.

Påmelding

Rom bookes direkte med hotellet. Kontakt arvika@scandichotels.com eller ring +46 570 19750, oppgi kode LANCIA.

Logg inn