Hadeland GT (Gran Tur) 26. juni 2021

Landet åpner nå forsiktig opp fra koronadvalen, og Hadeland GT blir klubbens første arrangement på svært lang tid! Torstein Tanum Morstad har igjen påtatt seg å guide oss gjennom Hadelands «Toscana-natur».

Vi møtes på Shell på Gran lørdag 26. juni kl. 12:00. Vi kjører straks til Brandbu, hvor Bilens dag blir arrangert denne dagen. Her samles gamle kjøretøy, og sentrum holdes stengt for vanlig trafikk.

Bilens dag i Brandbu 2019

Bilens dag i Brandbu 2019

Deretter tar vi en fin tur på svingete veier gjennom det hadelandske kulturlandskapet. Vi unngår fortsatt tette og innelukkede folkeansamlinger, og avslutter derfor med hyggelig grilling i «åpent lende». Grill finnes på stedet, men ta med egen mat og drikke!

Send påmelding til ttmorstad@gmail.com, slik at smittevernanbefalingene kan overholdes for arrangementet.

Shell, Gran

Shell, Gran

Logg inn