Hadeland GT (Gran Tur) 14. mai 2022

I år vil klubbens Hadeland GT-arrangement kaste ekstra glans over folkefesten Bilens dag på Brandbu! Vi ankommer Brandbu i samlet tropp, og parkerer på reserverte plasser i sentrum. I tillegg får vi naturligvis en kjøretur i den trivelige omegnen. Treffets primus motor, Torstein Tanum Morstad, inviterer oss deretter på garasjebesøk, med mulighet for å tilberede medbragt grillmat hos ham.

Bilens dag i Brandbu 2019

Bilens dag i Brandbu 2019

Felleskjøring fra Oslo-området starter fra Mortens kro kl. 9. Alle deltagere møtes deretter på Esso-stasjonen på Jaren ca. kl. 09:50, før klubbkortesjen kjører til Brandbu sentrum.

Vi forlater Bilens dag ca. kl. 12. Etter en tur i den sjarmerende omegnen settes kursen mot Torsteins hjem, hvor hans prosjekter kan beskues og grillmaten kan tilberedes.

Tur fra Mortens kro til Esso, Jaren

Tur fra Mortens kro til Esso, Jaren

Logg inn